Vaistų katalogas: Aliejukai plaukams

Aliejukai plaukams

Puslapis 11 1
Sąrašo tipas: Smulkus
Rodyti: 5 10 20 Rikiuoti pagal: Pavadinimą Kainą

Aliejukas,,beauty hair'' 60ml

Pilna sudėtis įvairiausių naturalių komponentų,amino rūgščių ir drėkinamųjų genų,kurie efektyviai atstato pažeisto ar lūžinėjančio struktūrą.Skirtas sausų, pažeistų plaukų priežiūrai, tinka dažytiems.Saugo plaukų galiukus nuo lūžinėjimo. Plaukai tampa spindintys , krentantys, purūs ir žvilgantys.

19.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Arganmidas aliejukas su argano aliejumi 100ml

Arganmidas aliejukas su argano aliejumi 100ml Suteikia blizgesį ir apsaugą plaukui ,neleidžia lūžinėti ,elektrintis plaukams. Plaukai geriau auga ir įgauna švelnumą ir blizgesį.

21.00 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Arganmidas,,aliejukas su argano aliejumi''50ml

Arganmidas,,aliejukas su argano aliejumi’’ 50ml Arganmidas aliejukas pagamintas iš naturalaus Maroko Argano aliejaus.Tai išspaustas naturalus aliejus išgautas iš argano medžio vaisių.Aliejus puikiai įsigeria ir patenka į plauko vidinį sluoksnį,turi vitamino E ,todėl puikiai pamaitina ir atstato lūžinėjančius plaukų galiukus ,suteikia blizgesį ir švytėjimą plaukams, apsaugo nuo ultravioletiniu spindulių.Tai antioksidantas tinkantis plaukams ir odai.Susigražink gyvybingumą plaukams su Argamidas su argano aliejumi.

17.00 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Gfani,,auksinis aliejus plaukams''40ml

Gfani auksinis aliejus plaukams Sudėtyje yra naturalių komponentų, aukso eterinis aliejus ir amino rūgščių, kurie efektyviai atstato pažeistus, lūžinėjančius plaukus jiems suteikia elastingumo, apsaugo plauko spalvą, daro šilkinius ir žvilgančius.

19.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Gfani,,juodojo deimanto aliejus plaukams''40ml

Gfani platinum juodojo deimanto aliejus plaukams Sudėtyje yra naturalių komponentų, juodojo deimanto eterinių aliejų ir amino rūgščių, kurie efektyviai atstato pažeistus, lūžinėjančius plaukus jiems suteikia elastingumo, apsaugo plauko spalvą, daro šilkinius ir žvilgančius.

18.50 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Gfani,,žvilgesį suteikiantis aliejus plaukams'''40ml

Gfani platinum žvilgesį suteikiantis aliejus plaukams Sudėtyje yra eterinių aliejų ir amino rūgščių,šilko proteinų kurie efektyviai atstato pažeistus, lūžinėjančius plaukus jiems suteikia elastingumo, apsaugo plauko spalvą, daro šilkinius ir žvilgančius.

18.50 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį
Rodyti: 5 10 20 Rikiuoti pagal: Pavadinimą Kainą
Sąrašo tipas: Smulkus
Puslapis 11 1