Vaistų katalogas: Kondicionieriai

Kondicionieriai

Puslapis 12 1 2
Sąrašo tipas: Smulkus
Rodyti: 5 10 20 Rikiuoti pagal: Pavadinimą Kainą

A&D dilgėlių kondicionierius su proteinu 280ml

A&D dilgėlių kondicionierius su proteinu Kondicionierius praturtintas dilgėlių eteriniu aliejumi ir proteinais,baltymais, suteikia energijos ,patenka į giliausius sluoksnius ir maitina plaukus. Neleidžia plaukų galiukams šakotis, plaukus padaro elastingus ir lengvai krintančius,šilkinius ir žvilgančius. Suteikia plaukams veidrodinį spindesį.

18.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Arganmidas,,drėkinamasis kondicionierius su argano aliejumi''450ml

Arganmidas,,drėkinamasis kondicionierius su argano aliejumi’’ 450ml Susigražink gyvybingumą plaukams su Argamidas drėkinamuoju maitinamuoju kondicionieriumi su argano aliejumi.Kondicionierius praturtintas vitaminu E,argano aliejumi , plaukus maitinančiu keratinu ir proteinais. Šis kondicionierius specialiai pagamintas susigrąžinti sveikus ,blizgačius plaukus, suteikia jiems išskirtinio blizgesio,elastingumo plaukams. Išsaugo plaukų spalvą,suteikia apsaugą plaukams.Greitai pamaitina , todėl plaukai tampa blizgūs ir švelnūs.

18.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Auksinių alyvuogių kondicionieriius 230ml

Kondicionieriaus sudėtyje yra naturalių alyvuogių ir alijošiaus ekstraktas, natūralių augalų ekstraktai. Jie papildo maistingomis medžiagomis ir drėgme. Atstato išsausėjusius ir nusilpusius plaukus, neleidžia plaukams lūžinėti, greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina juos.Plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys.

14.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Auksinių alyvuogių kondicionierius 800ml

Kondicionieriaus sudėtyje yra naturalių alyvuogiu , natūralių augalų ekstraktai. Jie papildo maistingomis medžiagomis ir drėgme. Atstato išsausėjusius ir nusilpusius plaukus, neleidžia plaukams lūžinėti, greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina juos.Plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys.

23.00 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Gfani,,žvilgesį ir švelnumą suteikiantis kondicionierius plaukams''300ml

Gfani platinum kondicionierius suteikiantis blizgesį ir švelnumą Baltymai, kokoso eteriniai aliejai ir lanolinas greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina plauką.Tai maitinamasis drėkinamasis kondicionierius, kuris išlaiko plauko drėgmę, neleidžia plaukui išdžiūti. Katijonas pašalina apnašas nuo plauko paviršiaus, plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys.

13.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Kondicionierius,,ginger therapy''300ml

Kondicionierius,,ginger therapy''300ml

17.99 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Kondicionierius,,green tea'' 300ml

Kondicionierius,,green tea'' 300ml Žaliosios arbatos plaukų kondicionierius Žaliosios arbatos eteriniai aliejai, atlieka plauko paviršiaus valymą, baltymai ir lanolinas greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina plauką. Katijonas pašalina apnašas nuo plauko paviršiaus ,plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys.

17.99 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

kondicionierius,lucid ganoderma'' 300 ml

Kondicionierius,,lucid ganoderma'' Ganoderma eteriniai aliejai,baltymai ir lanolinas greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina plauką. Katijonas pašalina apnašas nuo plauko paviršiaus ,plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys.

17.99 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Kondicionierius,lucid ganoderma'' 300 ml

Kondicionierius,,lucid ganoderma''300ml Ganoderma eteriniai aliejai,baltymai ir lanolinas greitai prasiskverbia į plauko vidinį sluoksnį sustiprina plauką. Katijonas pašalina apnašas nuo plauko paviršiaus ,plaukai tampa krentantys purūs ir žvilgantys. Naudojimas: tepkite kondicionierių ant drėgnų plaukų gerai suvilgykite ir išmasažuokite, palaikykite 1-2 minutes išskalaukite vandeniu.

17.90 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį

Nobility,,trijų elementų energiją suteikiantis gilaus poveikio kondicionierius plaukams''260 ml

Trijų elementų energiją suteikiantis gilaus poveikio kondicionierius Sudėtis:Praturtintas trijais tauriaisiais elementais, aromatiniai jonai, alavijas, naturalus žolelių ekstrakto aliejus,emulsija, hidrolizės kalogena,suteikia energijos ,patenka į giliausius sluoksnius ir maitina plaukus. Neleidžia plaukų galiukams šakotis, plaukus padaro elastingus ir lengvai krintančius,šilkinius ir žvilgančius. Užtikrina aukščiausią plaukų priežiūrą.

20.00 €
 
 
Prekė įtraukta į krepšelį
Rodyti: 5 10 20 Rikiuoti pagal: Pavadinimą Kainą
Sąrašo tipas: Smulkus
Puslapis 12 1 2